Sipariş İşlemleri

Nasıl sipariş verebilirim?

Sepetinize eklemek istediğiniz ürün sayfasında bulunan "Sepete Ekle" butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş sürecini başlatmak için, Sepetim sayfasında bulunan "SİPARİŞİ TAMAMLA" butonuna tıklamalısınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi de girdikten sonra siparişinizle ilgili tüm detayları görüp ,ödemenizi kredi kartınız ve banka kartlarınız ile güvenle yapabilirsiniz

Bu aşamada tüm bilgileriniz 128-bit SSL güvenliği altında olacaktır.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Hafta içi, 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya veriyoruz. Talep üzerine üretilen ürünler 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya/ kuryeye verilmektedir.

Kurye ile gönderim hizmeti İstanbul ili için geçerlidir.

Mesai saatleri içinde aynı gün kurye ile yetişmesini istediğiniz gönderilerinizin siparişini lütfen hafta içi günlerinde 14:00’a kadar veriniz.

Kuryeye verilen siparişim ne zaman teslim edilir?

Saat 12:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kurye ile gönderilecektir. Siparişiniz kuryeye verildikten sonra ortalama 3 saat içinde teslim edilmektedir.

Siparişimin takibini nasıl yapabilirim?

Sitemizde üye girişi yaptıktan sonra hesabım kısmından siparişlerinizi görüntüleyebilir, tarafınıza iletilen kargo takip numarası ile teslimat detayı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünüm kargoda erimiş. Şimdi ne yapacağım?

Hay aksi! Kargoda erime problemi yaşamamak için sıkı tedbirler alıyoruz. Kargo şirketinin maksimum ulaştırma süresi; 0-600 m mesafede 24 saat, 601-1000 km mesafede 48 saat, 1000 km üstü mesafede 72 saattir.
Eğer bu süre içinde teslim edilmiş paketinizi kargo görevlisi ile birlikte açmış ve eridiğine dair tutanak tutmuşsanız eriyen siparişinizin yenisini gönderiyoruz.

Siparişim gecikti. Bozulur mu?

Ürünlerimizin son tüketim tarihi geçmediği sürece bozulmamaktadır. Artisan ürünlerimiz için bu süre 15 gün, vegan ürünlerimiz için ise 30 gündür.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya/ kuryeye verilmemiş ise iptal edip ödediğiniz tutarı iade alabilirsiniz.
Kargoya/ kuryeye verilen siparişler için ne yazık ki iptal/ iade sağlayamamaktayız.

Siparişimi iade edebilir miyim?

Siparişinizin kargo/ kuryeden hasarlı gelmesi ve kargo/ kurye görevlisi ile tutanak tutmanız halinde iade edebilirsiniz.
Hasarlı teslimat yapıldığına dair tutanak tutmamanız halinde iade işlemi yapılmamaktadır.